چاپ ساک دستی تبلیغاتی علاوه بر اینکه جابجایی و حمل و نقل اسانی دارد به تبلیغات و برندینگ شما نیز کمک میکند. چاپ ساک دستی که از کاغذ ساخته میشوند انواع مختلفی دارد که از نظر کاغذ ، خدمات و طراحی های گوناگون ، جنس ، رنگ و شکل متفاوت هستند که بر اساس نیاز مخاطب اماده  طراحی و چاپ میشود که در نهایت تاثییر مستقیم روی تبلیغات و برندینگ برای شما دارد. گفتار زیر می تواند به شما کمک گند ، تا پایان این گفتگو با قصر یخ همراه باشید .

 

 

 

 چاپ ساک دستی تبلیغاتی | در سایت قصر یخ

 انواع چاپ ساک دستی

هر چه قدر شناخت بهتری نسبت به انواع مختلف چاپ ساک دستی داشته باشیم توانایی انتخاب صحیح در تشخیص درست را داریم که منجر به حس عالی خودمان و مخاطب‌هایمان می‌شود.

 

ساک دستی پارچه ای

این دسته از ساک‌ها داری عمر بسیار طولانی با حمل نقل ساده و رنگ‌های گوناگون و شکل‌های متفاوت می‌باشند.  یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فردی که  این جنس‌ها دارند این هست که قابل شستشو می‌باشند همچنین ساک‌های دستی پارچه ایی قابلیت جذب سیلک را بر خوددارند. یکی از تفاوت‌های ساک پارچه ایی  با پلاستیکی این هست که ظاهر خودش را به مدت طولانی حفظ می‌کندبه عنوان مثال برای بسته بندی فروشگاهی از جمله (پوشاک، قطعات، طلا و جواهر بسیار مناسب هستند) و از همه مهم  این ساک‌ها با ابعادی که دارد تا وزن ۲۰ کیلوگرم را می‌توانند تحمل کند این ساک‌ها همانند یک بیلبورد متحرک برای تبلیغات شما کار می‌کند. شما با دادن این ساک‌ها به مشتریان خود نشان می‌دهید که برایتان ارزشمند هستند و باعث حفظ اطمینانان ها می‌شوید. پس بیایم یک نتیجه گیری از این ساک کنیم و نقاط قوت و ضعف رو توصیف کنیم.

 

 

نقاط قوت

  • توانایی تحمل وزن ۲۰ کیلوگرم
  • قابلیت شستشو
  • رنگ و طراحی‌های متفاوت

نقاط ضعف

  • دسته های نازک
  • ابعاد کم

 

ساک دستی پلاستیکی

این نوع از دسته ها بیشتر به پلاستیک دسته دار معروف و شناخته شده اند و از دو مواد اولیه نایلون و نایلکس مورد تولید میشود. و این نوع ساک ها از چهار دسته که  عبارتند از کیسه پلاستیکی دسته تقویت ، دسته بندی ، دسته موزی تقسیم شده اند. که هر کدام بر اساس سلیقه مورد استفاده قرار میگیرد.

 

ساک پلاستیکی رکابی

ساک پلاستیکی دسته رکابی  توانایی و قدرت تحمل وزن‌های بالایی را دارد  و به همین علت هست که از مواد اولیه نایلکسی استفاده می‌شود. شاید اگر بخواهم بهترین مثال یا نمونه ایی برای این بخش بزنم این هست که شما فرض کنید  رفتید میوه فروشی یا تر بار و  برای اینکه وسایل یا میوه‌ها را در جایی قرار دهید دقیقاً همان زمان هست که شما احتیاج پیدا می‌کنید ساک پلاستیکی رکابی هیچ محدودیتی در ضخامت و ابعاد تولد وجود ندارد  برای ضخامت هم اگر نمی‌دانید باید از چه ضخامتی استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم وزنی که باید بسته بندی را تحمل کند و موارد مورد نیازی که باید در ساک قرار بدهید رو لیست کنید تا در نهایت در انتخاب درست ضخامت به مشکل نخورید