ارتباط مستقیم در تلگرام  | تلفن : 88861802-021

حضور رایگان کارشناس در محل شما

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی یکی از اصلی ترین موارد در نشان دادن محصول و خدمات می باشد. با عکس صنعتی می توان محصولات و تولیدات را به نحوه شایسته ایی در کاتالوگ ها و بروشورها و همچنین عکاسی سایت جهت ارائه محصولات در سایت به نمایش گذاشت. عکاسی صنعتی شامل ، عکاسی از محصولات تولیدی فلزی و براق، عکاسی از کارخانه و محیط های صنعتی، عکاسی از محصولات با بک گراند سفید و عکاسی سایت جهت قرار دادن محصولات در سایت و غیره اشاره کرد. نمونه عکس صنعتی را می توانید در عکس های زیر ملاحظه فرمائید و جهت تعرفه عکاسی صنعتی می توانید با شرکت بهارگرافیک تماس حاصل فرمائید.

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ یا اسپرت یکی از سخت ترین سبک عکاسی است که در این نوع عکاسی نهایت تجربه و مهارت عکاسی اهمیت بسیاری دارد.در عکاسی اسپرت علاوه بر نور پردازی حرفه ای باید به انتخاب زاویه مناسب دقت شود. این مدل عکاسی معمولا با تفکر وسلیقه ی خاصی گرفته می شود. در آتلیه عکاسی قصر یخ میتوانید تفاوت را کاملا احساس کنید و با مراجعه به استودیو قصر یخ و مشاهده نمونه کارها وآشنایی با عکاسان آتلیه قصر یخ از خدمات حرفهای آتلیه قصر یخ استفاده نمایید.

عکاسی همایش و سمینار

مراسم و همایش های رسمی همواره از اهمیت خاصی برخوردار بوده اند. فیلمبرداری و عکسبرداری از اینگونه مراسم نیازمند دقت ویژه و تبحر لازم است.

همایش ها و سمینارها به دلیل اهمیت ویژه ای که دارند باید به درستی و کاملا مناسب تحت پوشش عکس برداری و فیلم برداری قرار بگیرند. در اینگونه مراسم نه تنها کیفیت دوربین بلکه انتخاب زاویه مناسب هم مهم است.

آتلیه عکاسی و فیلمبرداری قصر یخ با داشتن کادری مجرب و دوربینهای حرفه ای میتواند مجالس، مراسم و همایش های ویژه را در قالب عکس و فیلم های خاص پوشش دهد.