ارتباط مستقیم در تلگرام  | تلفن : 88861802-021

حضور رایگان کارشناس در محل شما

طراحی و چاپ کاتالوگ

کاتالوگ به دفترچه یا کتابچه کاملی گفته می شود که به معرفی شرکت یا سازمان یا کارخانه ای که محصولی یا خدمتی را به مشتریان خود ارائه میدهد، می پردازد. کاتالوگ ها برای ایجاد رابطه بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان تولید می شود.هر چه کاتالوگ بهتر طراحی و چاپ شده باشد مصرف کنندگان تصمیم راحت تری برای انتخاب کالای مورد نطر خود خواهند داشت پس طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ نقش بسزایی در انتخاب مشتریان خواهد داشت.

یک کاتالوگ خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشند:

کاتالوگ ها باید براحتی حمل شوند و در کمترین زمان توسط مخاطبان مطالعه شوند.
باید در توضیحات کمترین اقراق باشد و نباید کاتالوگ مشتری را به اشتباه بیندازد.
باید کاتالوگ جوری با مخاطب ارتباط برقرار کند که به همه سوالات مخاطب جواب داده شود.
باید متن و تصویر با هم توازن داشت باشند و برای آگاهی بیشتر مخاطبان از آن ها استفاده شود.
کاتالوگ ها اطلاعات کامل تری نسبت به تراکت ها و پوسترها به مخاطبان خود می دهند.
کاتالوگ ها اغلب بصورت چهار رنگ چاپ می شوند.
برای معرفی کالا هیچ محدودیت استفاده از صفحات وجود ندارد.
می توان برای جلوه بیشتر کاتالوگ ها از روکش سلفون و یا یووی موضعی استفاده کرد.

طراحی و چاپ بروشور

بروشورها مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد خاصیت یک نوع محصول، فواید و عملکردهای احتمالی آن، نحوه مصرف، قیمت آن، تنوع رنگی (درصورت داشتن) و… در مجموع اطلاعاتی است که برای مصرف کننده مفید است و برای انتخاب محصول توسط مصرف کننده در آن درج می گردد.

مثلا اگر شما تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی هستید، بروشور محصولات شرکت شما می تواند به این صورت باشد: بروشور محصولات شامپو حاوی: انواع سری شامپوهای تولید شده اعم از شامپو آلئوورا (مخصوص موهای چرب ، خشک و معمولی)، شامپو سیر (مخصوص موهای چرب، خشک و معمولی)، شامپو حجم دهنده (مخصوص موهای چرب، خشک و معمولی) و… که هر یک حاوی اطلاعاتی مربوط به خواص و فواید محصول، نحوه استفاده و مدت زمان مصرف، قیمت محصول، تفاوت هر یک از محصولات با یکدیگر و … که تمامی این اطلاعات برای مصرف کننده، داده می شود تا از میان آنها یکی را بر اساس توضیحات مندرج، برگزیند.

بروشورها معمولا ارزان هستند و در اندازه های مختلف و با سلیقه شما چاپ می گردند. تیراژ آنها بالاست، زیرا قرار است که در میان مصرف کنندگان بیشماری توزیع گردد.

طراحی و چاپ بنر

طراحی بنر یا بیلبوردی نوآورانه می تواند بسیار سخت به دست آید تا بتواند از چندصد متر دورتر برای رهگذران جلب توجه نماید.

طراحی بنر و بیلبورد نوعی داستان سرایی بصری است. یک بیلبورد تاثیر گذار، توجه افراد را جلب مینماید و با ایجاد یک تاثیر به یاد ماندنی، بیننده را به فکر در مورد آگهی پس از آنکه فرد از کنار بیلبور عبور کردند نیز وا می دارد.

مرکز گرافیک و چاپ قصر یخ آماده ارائه خدمات طراحی حرفه ای و چاپ با کیفیت بنر و بیلبورد برای شرکت ها و موسسات می باشد

طراحی لوگو

لوگو تصویری یا هویت سازمان شماست؛ لوگو نشانه یا نمادی است برای متمایز کردن ما و کسب و کار ما ار دیگران و میتوان از واژه امضاء یا اثر انگشت کسب و کار ما از آن یاد کرد. طراحی لوگو یکی از مهمترین و مقدماتی ترین اقدامات برای برندسازی به حساب می آید . شرکت ها برای اینکه از رقبای خود پیشی بگیرند باید طراحی لوگو حرفه ای انجام دهند تا از رقبای خود متمایزتر باشند. با گردشی در وب میتوانید سایت هایی را برای طراحی آنلاین لوگو یا افرادی را برای طراحی لوگو رایگان یا طراحی لوگو ارزان پیدا کنید، اما اگر توصیه ای از ما میخواهید به هیچ عنوان به سمت این روش ها برای طراحی لوگو خود نباشید چون یک لوگو حرفه ای می توان بسیار در امر بازاریابی شما تاثیر گذار باشد.

در دنیایی که ما در آن زندگی میکنیم پر از طراحی لوگو است.این لوگو ها برای معرفی برندها و شرکت ها و ایده هایی که برای خلق آنها استفاده شده هستند.ما ناخداآگاه وقتی از محصولات یک شرکت بخصوص استفاده میکنیم لوگو آن شرکت همیشه در ذهن و همراه ما هست و با دیدن آن لوگو در جای بخصوص سریعا یاد آن شرکت و محصولش می افتیم. هر چقدر لوگو روی محصول خریداری شده حرفه ای تر باشد در ذهن ها ماندگار تر است به همین خاطر شرکت ها و برندهای بزرگ همیشه بدنبال بهترین لوگو برای شرکت خود هستند.

طراحی لوگو به سه دسته کلی تقسیم می شود:
طراحی لوگو نوشتاری (لوگو تایپ یا مونو گرام)
طراحی لوگو تصویری و علامت اختصاری(پیکتوگرام و آرم)
نوشتاری و تصویری

طراحی و چاپ کارت ویزیت

چاپ كارت ویزیت یكی از موثرترین و ارزانترین ابزارهای تبلیغات و بازاریابی به شمار می رود . چاپ كارت ویزیت اطلاعات یك شخص یا شركت را به ساده ترین شكل در اختیار مخاطب قرار می دهد . همچنین چاپ کارت ویزیت فانتزی / چاپ کارت ویزیت نمایشگاهی / چاپ کارت ویزیت خاص / چاپ کارت ویزیت فوری می تواند شامل خدماتی كه صاحب كارت ارائه می كند و یا یك شعار تبلیغاتی باشد .

چاپ کارت ویزیت فانتزی / چاپ کارت ویزیت نمایشگاهی / چاپ کارت ویزیت خاص / چاپ کارت ویزیت فوری ارائه شده توسط قصر یخ دارای انواع مختلفی بوده که عبارتند از :

چاپ کارت ویزیت گلاسه
چاپ کارت ویزیت کتان
چاپ کارت ویزیت PVC
چاپ کارت ویزیت سلفون مات و چاپ کارت ویزیت سلفون براق
چاپ کارت ویزیت لمینت مات و چاپ کارت ویزیت لمینت براق

طراحی و چاپ پوستر

تابع اصلی پوستر این است که یک مخاطب متحرک با یک پیام را جذب کند. پوستر یک رسانه بصری است که باید در مدت زمان کوتاهی توجه خوانندگان را به خود جلب کند . طراحی پوستر باید در وهله اول خلاق و گویا باشد و همچنین یک پوستر با استفاده از لی اوت و ترکیب بندی مناسب و استفاده دقیق و هوشمندانه از رنگ ها ، میتواند تبدیل به عنصری به یاد مادنی و ماندگار در ذهن مخاطب باشد .
طراحی پوستر برای محصولات تجاری ، در صورتی که نو آورانه و جذاب باشد
میتواند برای همیشه در ذهن مخاطب شما بماند و نقش مهمی در ماندگاری محصول و برند شما ایفا کند.
پوستر های فیلم ، بزرگداشت ها و رویدادها ، بستر مناسبی برای ایده های نو و هنرمندانه و شکستن قواعد رایج و متفاوت بودن است .
قصر یخ برای طراحی پوستر در زمینه های مختلف و تمرکز بر روی نمایش اهداف شما ، همراهتان خواهد بود.
تفاوت ، ویژگی قصریخ است…

طراحی و چاپ مجلات

صفحه‌آرایی مجله اگر چه کاری ذوقی و احساسی است، ولی قانون‌ها و دستورالعمل‌های تدوین شده و مشخصی دارد. به طور طبیعی در پس هر یک از این دستورالعمل‌ها، استدلاهای حسی، منطقی و تجربی نهفته است.از زمانی که صفحه‌آرایی در نشریه‌ها مورد توجه قرار گرفت، اختلاف بین روزنامه و مجله – که تا آن زمان یکی بود – آشکار شد. به عبارتی صفحه‌آرایی (لی آوت)، جریان طرح ریز و الگوی بصری مجله شد.

طراحی و صفحه‌آرایی نشریات را می‌توان در سه قالب مهم روزنامه، کتاب و مجلات تقسیم‌بندی نمود. از این میان روزنامه‌ها به دلیل وظیفه اطلاع‌رسانی و داشتن آیتم‌های مختلف خبری، خوانندگان خاص و تقریباً ثابتی را دارا می‌باشند که دیگر احتیاجی به صفحه‌آرایی و گرافیک خاص و خلاقیت و نوآوری‌های بدیع در هر شماره را ندارد، اگرچه نوع طراحی آنها باعث جذب بیشتر خوانندگان و افزایش تیراژ روزافزون‌شان می‌شود.

مهم‌ترین بعد یک مجله را گرافیک و صفحه‌آرایی ممتاز آن مشخص می‌کند، شاید بتوان جمله را بدین سان گفت که تکنیک‌های گرافیکی مجلات، امری ضروری، لازم و غیرقابل اجتناب است؛ چرا که وقتی مجله‌ای در پیش‌خوان روزنامه‌فروشی‌ها یا فروشگاه‌های تصویرسازی پرزرق و برق مجلات می‌باشد. از این‌روست که صفحه‌آرایی و طراحی مجلات نوعی اصول تبلیغی به شمار می‌رود و گرافیست‌های مجلات می‌بایست علاوه بر دانش گرافیکی لازم و تجربه کافی، از علم روان‌شناسی در جذب مشتری نیز آگاه باشد.