ارتباط مستقیم در تلگرام  | تلفن : 88861802-021

حضور رایگان کارشناس در محل شما

طراحی و چاپ کاتولوگ

کاتالوگ چیست؟

به کتاب یا مجله ای گفته میشود که درون آن از تصاویر به همراه جزئیات خدمات و محصولات برای فروش ارائه میشود و اغلب شرکت و بیزینس ها برای بالا بردن کلاس کاری و همچنین راحت بودن مشتری و کاربر از کاتالوگ استفاده میکنند. طراحی و چاپ کاتالوگ میتواند نقش مهمی در بازاریابی ما ایجاد کرده و در تصمیم گیری خرید مشتری کمک میکند.

طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای

نقش کاتالوگ در کسب و کار و تبلیغات

نقش کاتالوگ در بین تولید کنندگان ، صادرکنندگان ، فروشگاه های بزرگ ، بازاریابان و مدیران بسیار پر  رنگ میشود.

با قراردادن فهرست و جزئیات اساسی محصولات کمک میکنیم تا در بازاریابی محصولات از سایر رقبا پیشی بگیریم و به خریداران در تصمیم گیری خرید کمک کنیم. زمانی که فروشندگان و تیم های فروش در حال انتقال اطلاعات هستند میتوانند در حین ارتباط با مشتریان در مورد مزایای استفاده از محصولات خود به آن اشاره کنند.

یکی دیگر از عمده دلایل داشتن کاتالوگ این است که ما همیشه نمیتوانیم اطلاعات زیادی از محصولات را به همراه مشخصات و ویژگی آنها را در ذهن خود بسپاریم پس باید آنها را در یک جا جمع آوری کنیم تا به مشتری و کاربر خود کمک کنیم تا از محصولات و خدمات با جزئیات مطلع شود.

کاتالوگ دیجیتال

کاربرد و مزایای داشتن کاتالوگ

مهم ترین مزیتی که ما میتوانیم از داشتن کاتالوگ برای شما بگوییم این است که خیلی از گرفتاری های چرخه تجاری کاهش میابد اما فقط همین یک موضوع نیست موارد بسیاری هست که الزام کاتالوگ را برای ما مشخص میکند ، در ادامه مزیت و کاربرد های دیگر طراحی و چاپ کاتالوگ را بری شما عزیزان بیان میکنیم.

تقویت برند سازی

کاتالوگ را میتوان به عنوان سند اطلاعاتی نیز خطاب کرد. استفاده از رنگ ها ، تصاویر ، فونت ها و کاراکتر های جذاب میتواند برای مخاطب دعوت به اقدام داشته باشد. حتی در خیلی از مشاغل برای ایجاد ارتباط بین کاربران و مخاطبان خود بدون فیزیکی میتوانید این امکان را به مشتری بدهید که پس از مرور فهرست های محصولات به راحتی نام برند و هویت شما را در ذهن خودش یادآوری و ثبت کند.

افزایش تجربه کاربر

هنگامی که مشتری اطلاعات محصول و خدمات ما را در قالب کاتالوگ کاتالوگ چاپ شده یا دیجیتال میبیند بخاطر وجود قیمت، اطلاعات و پیوند های مربوط به کالا و خدمات ، تجربه کاربری آنها افزایش میابد و آنها یک قدم به خرید و استفاده از خدمات ما نزدیک تر میشوند. ما بجای بازاریابی محصولات نیازهای مشتری را شناسایی کرده و برای ارائه اطلاعات کلی از کاتالوگ های متناسب با آنها استفاده کنیم.

طراحی کاتالوگ در کمترین زمان

جنس و کیفیت کاتالوگ

در طراحی و چاپ کاتالوگ ما باید به ابعاد و کیفیت کار هم دقت داشته باشیم و بدانیم که چه نوع کاغذ هایی برای چاپ وجود دارد و چه کیفیت و مدلی برای کسب و کار شما مناسب است.

کاغذ ها از نظر وزنی دسته بندی میشوند . ما باید از خود بپرسیم که فهرست ما چند صفحه ای است که نسبت به آن تصمیم بگیریم کاغذ های چند گرمی باید استفاده کنیم.

کاغذ 80 الی 120 گرمی : کاغذ های نازک و ضعیف که معمولا برای کاتالوگ هایی با صفحه بندی سنگین انجام میشود.

کاغذ 130 الی 170 گرمی : کیفیت بالا و سنگین تر ‌،‌ این مدل مناسب صفحات داخلی میتواند باشد و کاتالوگ شما را حرفه ای تر کند.

کاغذ 170 الی 200 گرم : این مدل بین کاغذ و کارت میباشد که میتواند گزینه مناسبی برای جلد و نمای ظاهری کاتالوگ ما باشد و آنرا شکیل تر کند.

مواردی که در بالا ذکر شد وزن کاغذ هایی بود که هنگام چاپ استفاده میشود و شما میتوانید با توجه به نیاز خود اندازه گرمی کاغذ را انتخاب کنید.

همچنین شما میتوانید با شماره تلفن های شرکت قصر یخ تماس بگیرید و علاوه بر خدمات طراحی و چاپ کاتالوگ بصورت حرفه ای ، اطلاعات کافی از کارشناسان مجرب مجموعه ما در این زمینه بدست آورید.